Grohe Essence køkkenarmatur

Grohe Essence køkkenarmatur kombinerer elegance med praktisk funktionalitet. Med en svingbar tud og udtræksfunktion gør det køkkenarbejdet let og ubesværet. Det slanke design og Supersteel-finishen tilføjer et moderne touch til dit køkken.

Grohe Essence køkkenarmatur koster lige nu 2.879 kr. En stigning på 10,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.609 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.609 kr (03. juni 2026) og 2.879 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.879 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence køkkenarmatur, udtrækstud, stål
2.879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essence køkkenarmatur, Supersteel
3.218 kr
+ fri fragt
Total: 3.218 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essence kkkenarmatur, L-tud, 1-grebs, Supersteel
3.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Essence Køkkenarmatur Type 30270Dc0
3.299 kr
+ 64 kr fragt
Total: 3.363 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence køkkenarmatur, udtrækstud, stål
3.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essence Etgrebs køkkenbatteri med svingbar tud og udtræk.dualspray. Supersteel
3.989 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.068 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence køkkenarmatur, udtrækstud, stål
4.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.3%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner