Grohe Essence køkkenarmatur

Grohe Essence køkkenarmatur kombinerer stilrent design med funktionalitet. Den svingbare tud og udtrækstud gør det nemt at rengøre store gryder og fade, mens den krombelagte overflade sikrer en elegant finish i dit køkken.

Grohe Essence køkkenarmatur koster lige nu 2.249 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.025 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.025 kr (03. maj 2026) og 2.249 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.249 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence køkkenarmatur, udtrækstud, krom
2.249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essence køkkenarmatur med udtræk, krom
2.296 kr
+ fri fragt
Total: 2.296 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Essence New Køkken Med L Tud Krom
2.349 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.398 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence køkkenarmatur, udtrækstud, krom
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essence Køkkenarmatur med svingbar tud og udtræk dualspray. Krom
2.724 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.803 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Essence Køkkenarmatur Udtræk 30270000
2.793 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.832 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence køkkenarmatur, udtrækstud, krom
2.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.7%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner