Grohe Essence kararmatur

Grohe Essence kararmatur kombinerer elegant design med funktionalitet. Det slanke, cylinderformede armatur i krom leveres med et praktisk brusesæt. Perfekt til moderne badeværelser, hvor både stil og brugervenlighed prioriteres.

Grohe Essence kararmatur koster lige nu 1.731 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.639 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.639 kr (30. maj 2026) og 1.731 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.731 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essence kar-/brusearmatur med bruser, krom
1.731 kr
+ fri fragt
Total: 1.731 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence kararmatur med brusesæt, krom
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence kararmatur med brusesæt, krom
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essence 1-gres kar- og brusearmatur, vgmonteret, st med hndbruser, krom
2.004 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.043 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essence New etgreb til kar med bruser 33628001
2.096 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.175 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence kararmatur med brusesæt, krom
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner