Grohe Essence kar- og brusearmatur

Grohe Essence kar- og brusearmatur kombinerer elegance og funktionalitet med sit slanke, cylinderformede design. Den ridsefaste overflade i børstet messing giver et moderne udtryk til ethvert badeværelse. Med en brugervenlig etgrebsstyring og automatisk kar/brus omstilling er det nemt at skabe en behagelig badeoplevelse.

Grohe Essence kar- og brusearmatur koster lige nu 2.439 kr. En stigning på 10,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.199 kr (04. juni 2026) og 2.439 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.439 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essence kar-/brusearmatur, børstet cool sunrise
2.439 kr
+ fri fragt
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence kararmatur, børstet messing
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence kararmatur, børstet messing
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence kararmatur, børstet messing
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essence kar-brus armatur, DN 15, Børstet Cool Sunrise
2.789 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.868 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essence 1-grebs kar- og brusearmatur, Brstet Cool Sunrise
3.189 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.228 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.8%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner