Grohe Essence håndvaskarmatur

Bedste pris
Stabil pris
1.439kr
2.099 krSPAR 31%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Grohe Essence håndvaskarmatur kombinerer tidløs æstetik med avanceret teknologi. Den cylinderformede krop og buede tud med poleret sort/hard graphite finish passer perfekt ind i ethvert moderne badeværelse. Med sin præcise vandregulering er det en fornøjelse at bruge, mens Grohe Water Saving® teknologi bidrager til at reducere vandforbruget.

Grohe Essence håndvaskarmatur koster lige nu 1.439 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.621 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.439 kr (08. juli 2026) og 1.621 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.439 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence S håndvaskarmatur, poleret sort krom
1.439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.478 kr
På lager
Leveringstid: 70 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essence 1-grebs hndvaskarmatur, S-Size, Poleret Hard Graphite
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essence håndvaskarmatur, poleret hard graphite
1.708 kr
+ fri fragt
Total: 1.708 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence håndvaskarmatur, sort krom
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 70 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essence håndvaskarmatur str. S. Hard Graphite
2.011 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.090 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence S håndvaskarmatur, poleret sort krom
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 70 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner