Grohe Essence håndvaskarmatur

Grohe Essence håndvaskarmatur kombinerer elegant design med avanceret teknologi. Med en børstet Cool Sunrise-finish og præcis vandregulering er det ideelt til moderne badeværelser. Vandsparesystemet bidrager til en ansvarlig vandforbrug uden at gå på kompromis med komfort.

Grohe Essence håndvaskarmatur koster lige nu 1.583 kr. En stigning på 10,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.439 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.439 kr (03. maj 2026) og 1.583 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.583 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence S håndvaskarmatur, børstet messing
1.583 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.622 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essence håndvaskarmatur, børstet cool sunrise
1.628 kr
+ fri fragt
Total: 1.628 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essence hndvaskarmatur, 1-grebs, S-Size, lftestang m/ bundventil, Brstet Cool Sunrise
1.649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Essence 1-greb Sbrushed Cool Sunrise
1.649 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence håndvaskarmatur, børstet messing
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence S håndvaskarmatur, børstet messing
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essence Håndvaskarmatur S. Med bundventil. Børstet cool sunrise
2.218 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.297 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner