Grohe Essence håndvaskarmatur

Bedste pris
Faldet 8.8%
1.349kr
2.005 krSPAR 33%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Grohe Essence håndvaskarmatur kombinerer elegant design med funktionalitet. Den vægmonterede L-Size tud giver ekstra komfort med en længde på 230 mm og en justerbar strålevinkel. Armaturet er udstyret med Grohe SilkMove for præcis betjening og en ridsefast overflade, der er nem at rengøre.

Grohe Essence håndvaskarmatur koster lige nu 1.349 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.617 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.349 kr (08. juli 2026) og 1.617 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.349 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence håndvaskarmatur, krom
1.349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence håndvaskarmatur, krom
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essence 2-huls håndvaskbatteri L-Size, Krom
1.704 kr
+ fri fragt
Total: 1.704 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essence hndvaskarmatur, indbygning, L-Size, Krom
1.866 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.905 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence håndvaskarmatur, krom
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essence håndvaskarmatur vægmonteret 2-hulsbatteri str. L, uden indbygningsdele
2.005 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.084 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.8%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner