Grohe Essence Håndvaskarmatur

Bedste pris
Faldet 9.6%
1.084kr
1.624 krSPAR 33%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Grohe Essence håndvaskarmatur kombinerer stilfuldt design med praktisk funktionalitet. Den mellemhøje U-tud giver fleksibilitet, mens den integrerede bundventil sikrer nem styring af vandgennemstrømningen. Med Grohe EcoJoy teknologi reduceres vandforbruget uden at gå på kompromis med ydeevnen.

Grohe Essence Håndvaskarmatur koster lige nu 1.084 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.084 kr (08. juli 2026) og 1.299 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.084 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence håndvaskarmatur, krom
1.084 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.123 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Essence New Hv.u-tud M.bundventil Etgrebs
1.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essence New håndvaskarmatur, U-tud, krom
1.387 kr
+ fri fragt
Total: 1.387 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence håndvaskarmatur, krom
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence håndvaskarmatur, krom
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Essence New Etgreb Håndvask U-Tud M-Size
1.555 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.594 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essence Håndvaskarmatur Med bundventil og U-tud. M Size
1.624 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.703 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 9.6%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner