Grohe Concetto køkkenarmatur

Bedste pris
Stabil pris
1.799kr
2.799 krSPAR 36%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Grohe Concetto køkkenarmatur kombinerer et stilrent og minimalistisk design med funktionelle egenskaber. Den børstede ståloverflade og høje buede tud gør det både praktisk og æstetisk til enhver moderne køkkenindretning. Med funktioner som GROHE SilkMove og EasyDock er det ideelt for daglig brug.

Grohe Concetto køkkenarmatur koster lige nu 1.799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.917 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.799 kr (09. april 2026) og 1.917 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, stål
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Grohe Concetto, Etgrebskøkkenbatteri, højt udløb, GROHE Zero
2.089 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Concetto Køkkenarmatur med udtræk, C-tud, Supersteel
2.127 kr
+ fri fragt
Total: 2.127 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, stål
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Concetto Zero kkkenarmatur med udtrk, C-tud, 1-grebs, Supersteel
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Concetto køkkenarmatur med udtrækstud C-tud, zero, supersteel
2.469 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.548 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, stål
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner