Grohe Concetto køkkenarmatur

Grohe Concetto køkkenarmatur kombinerer minimalistisk design med praktisk funktionalitet. Den høje C-tud og udtrækstud gør det nemt at nå alle hjørner af vasken. Med Grohe Long-Life Shine kromoverflade sikrer det en skinnende finish og langvarig holdbarhed.

Grohe Concetto køkkenarmatur koster lige nu 1.529 kr. En stigning på 9,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (30. maj 2026) og 1.562 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.529 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Concetto Køkkenarmatur med udtræk, C-tud, Krom
1.646 kr
+ fri fragt
Total: 1.646 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Concetto Zero kkkenarmatur med udtrk, C-tud, 1-grebs, Krom
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Concetto køkkenarmatur med udtrækstud C-tud, zero, højt udløb
1.899 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.978 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, krom
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, krom
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner