Grohe Concetto køkkenarmatur

Bedste pris
Stabil pris
1.799kr
2.584 krSPAR 30%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Oplev perfekt balance mellem minimalistisk design og funktionalitet med Grohe Concetto køkkenarmatur. Den børstede SuperSteel-finish kombineret med en praktisk udtrækstud tilbyder både stil og bekvemmelighed i dit køkken. Nyd præcis vandkontrol og en let vedligeholdelse i hverdagen.

Grohe Concetto køkkenarmatur koster lige nu 1.799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 9,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.980 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.799 kr (09. april 2026) og 1.980 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, stål
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Concetto Køkkenarmatur med udtræk, Supersteel
2.224 kr
+ fri fragt
Total: 2.224 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, stål
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Concetto Zero kkkenarmatur med udtrk/brus, C-tud, 1-grebs, Supersteel
2.393 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.432 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, stål
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Concetto bruser køkkenarmatur med udtrækstud & højt udløb, zero, supersteel
2.584 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.663 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner