Grohe Concetto Køkkenarmatur

Bedste pris
Stabil pris
1.331kr
1.988 krSPAR 33%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Grohe Concetto køkkenarmatur kombinerer minimalistisk design med praktisk funktionalitet. Den skinnende kromoverflade sikrer langvarig glans, og udtrækstuden gør det nemt at nå alle hjørner af køkkenvasken. Ideelt til det moderne hjem.

Grohe Concetto Køkkenarmatur koster lige nu 1.331 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.522 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.331 kr (09. april 2026) og 1.522 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.331 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.331 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.370 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Concetto Zero kkkenarmatur med udtrk/brus, C-tud, 1-grebs, Krom
1.695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Concetto Køkkenarmatur med udtræk, Krom
1.720 kr
+ fri fragt
Total: 1.720 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Grohe Concetto, Etgrebskøkkenbatteri, højt udløb, GROHE Zero
1.769 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.818 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Concetto bruser køkkenarmatur, højt udløb, zero
1.988 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.067 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner