Grohe Blue/Red filter størrelse L

Bedste pris
Stabil pris
1.260kr
2.126 krSPAR 41%
hos Watertrade.dk
På lagerLaveste

Grohe Blue/Red filter i størrelse L er designet til at passe Grohe Blue og Red armaturer købt efter juni 2014. Med en kapacitet på 2500 liter sikrer dette filter, at du altid har adgang til rent og velsmagende vand. Den 5-fasede filtreringsproces fjerner effektivt urenheder og forbedrer vandets smag og kvalitet.

Grohe Blue/Red filter størrelse L koster lige nu 1.260 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.346 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.260 kr (20. juni 2026) og 1.346 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.260 kr hos Watertrade.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Watertrade.dk favicon
Watertrade.dk
GROHE Blue Filter størrelse L
1.260 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.295 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe vandfilter t/Blue® og Red®, 2500L
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe vandfilter til Grohe Red eller Blue armaturer 2500 liter
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Blue/Red filter, størrelse L, 2500 liter
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Blue filter, størrelse L
1.562 kr
+ fri fragt
Total: 1.562 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe filter med 2600l kapacitet. T/Red og Blue armaturer
1.962 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.001 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Blue filter 2500 ltr. Til GROHE Red & Blue
2.126 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.205 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandfilterbeholdere