Grohe Blue Home Køkkenarmatur

Bedste pris
Stabil pris
10.709kr
34.999 krSPAR 69%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Grohe Blue Home Køkkenarmatur forvandler din køkkenhane til en kilde af frisk, filtreret vand. Med et enkelt tryk kan du vælge mellem afkølet, stadig eller brusende vand. Dette stilfulde armatur i krom giver dig friheden til at nyde danskvand uden behov for flasker, direkte fra din egen vandhane.

Grohe Blue Home Køkkenarmatur koster lige nu 10.709 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 11.333 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 10.709 kr (03. juni 2026) og 11.333 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 10.709 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Blue Home køkkenarmatur, afkølet vand, brus, krom
10.709 kr
+ 499 kr fragt
Total: 11.208 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Blue Home Køkkenarmatur med C-tud, Krom
13.628 kr
+ fri fragt
Total: 13.628 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Blue Home køkkenarmatur, afkølet vand, brus, krom
14.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 14.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Watertrade.dk favicon
Watertrade.dk
GROHE Blue Home vandanlæg med Duo C-tud vandhane i Krom
14.999 kr
+ 35 kr fragt
Total: 15.034 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Blue Home køkkenarmatur, afkølet vand, brus, krom
15.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 16.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Blue Køkkenarmatur C-tud Starter Kit Krom
34.999 kr
+ fri fragt
Total: 34.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Køkkenudstyr