Grohe Blue Filter Str. S

Grohe Blue Filter Str. S er et avanceret vandfilter designet til Grohe Red og Blue armaturer. Med en kapacitet på 600 liter sikrer det renere og friskere vand til enhver husholdning. Filteret fjerner effektivt urenheder og forbedrer vandets smag, hvilket gør det ideelt til både køkken og kontorbrug.

Grohe Blue Filter Str. S koster lige nu 500 kr. En stigning på 11,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 449 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 449 kr (03. maj 2026) og 500 kr (12. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 500 kr hos Watertrade.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Watertrade.dk favicon
Watertrade.dk
GROHE Blue/Red filter S kapacitet 600 liter
500 kr
+ 35 kr fragt
Total: 535 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe vandfilter t/Blue og Red, 600L
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe vandfilter til Grohe Red eller Blue armaturer 600 liter
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Blue filter, s-size
537 kr
+ 39 kr fragt
Total: 576 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Blue/Red filter størrelse S, kapacitet 600 liter
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe filter, 600 l, til Grohe Red og Blue
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Grohe Blue Filter Str. S
693 kr
+ 64 kr fragt
Total: 757 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Blue filter 600 ltr. str. S, til GROHE Red & Blue
891 kr
+ 79 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.1%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner