Grohe Bau Cosmopolitan E

Grohe Bau Cosmopolitan E håndvaskarmatur kombinerer minimalisme med funktionalitet. Det berøringsfri design har en infrarød sensor, der sikrer høj hygiejne og enkel betjening. Ideelt til badeværelser, hvor både æstetik og praktisk anvendelighed vægtes. Armaturet leveres med justerbar temperaturbegrænser og er batteridrevet for nem installation.

Grohe Bau Cosmopolitan E koster lige nu 1.273 kr. En stigning på 10,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.149 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.149 kr (09. april 2026) og 1.299 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.273 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Bau Cosmopolitan E håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
1.273 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.312 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Bau Cosmopolitan E hndvaskarmatur, berringsfri, 6V, Krom
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Baucosmo Hv Armatur 6v
1.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe BauCosmo E berøringsfrit håndvaskarmatur med temperaturregulering, 6V, krom
1.394 kr
+ fri fragt
Total: 1.394 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Bau Cosmopolitan E 6V Type 36451000
1.445 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.509 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Bau Cosmopolitan E håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Bau Cosmopolitan E håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE BauCosmo E håndvaskarmatur berøringsfri 6V. Med temperaturbegrænser. Krom
1.710 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.789 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.0%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner