Grohe Bau Ceramic Væghængt Toilet

Grohe Bau Ceramic væghængt toilet er perfekt til det moderne badeværelse. Med en kantløs design sikrer det optimal hygiejne og let rengøring. Toilettet har en skyllevolumen på 6/3 liter og passer til indbyggede cisterner, hvilket gør det både funktionelt og stilrent.

Grohe Bau Ceramic Væghængt Toilet koster lige nu 589 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 579 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 579 kr (16. april 2026) og 605 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 589 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Bau Ceramic Væghængt Toilet, Alpinhvid
589 kr
+ 99 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
GROHE Bau vghngt toilet, uden skyllekant
669 kr
+ 99 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Bau væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
689 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 60-65 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Bau Ceramic Wc Væghængt Rimless
712 kr
+ 64 kr fragt
Total: 776 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Bau væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
719 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.218 kr
På lager
Leveringstid: 60-65 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Bau væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
769 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.268 kr
På lager
Leveringstid: 60-65 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Bau Ceramic hængeskål Uden skyllekant
835 kr
+ 79 kr fragt
Total: 914 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.2%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Toiletter