Grohe Bau Ceramic Toiletsæde

Grohe Bau Ceramic toiletsæde kombinerer elegant design med praktiske funktioner som soft close og quick release. Det er let at rengøre, holdbart og passer perfekt til Bau Ceramic toiletskåle. Materialet Duroplast sikrer lang levetid og nem vedligeholdelse.

Grohe Bau Ceramic Toiletsæde koster lige nu 509 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (18. juni 2026) og 531 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 509 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Bau toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Bau toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Bau Ceramic toiletsæde med soft-close og quick release, hvid
531 kr
+ 39 kr fragt
Total: 570 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Bau toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Bau Ceramic Toiletsæde Soft Close
631 kr
+ 64 kr fragt
Total: 695 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Bau Ceramic sde inkl. soft close sde
661 kr
+ 39 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Bau Ceramic toiletsæde med Soft close
681 kr
+ 79 kr fragt
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.0%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Toilet- og bidetsæder