Green-it Frugtpresser 14L

Denne Green-it Frugtpresser er udført i holdbart rustfrit stål og rummer 14 liter. Designet med en aftagelig stålbeholder for nem rengøring og praktisk håndtag, der kan vippes. Perfekt til hjemmelavet frugtsaft og cider.

Green-it Frugtpresser 14L koster lige nu 1.299 kr. En stigning på 14,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.139 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.139 kr (14. juli 2026) og 1.299 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Greenit Frugtpresser rustfri 14 liter
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Green-it Frugtpresser rustfri 14 liter
1.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Frugtpresser Rustfri 14 L.
1.496 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.545 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Green>it
Kategori: Madkværne og -møller