GraviTrax Star Wars Death Star Kuglebane

4.6 (22 anmeldelser)

GraviTrax Star Wars Death Star Kuglebane inviterer dig til at genopleve ikoniske Star Wars-kampe derhjemme. Med 201 dele kan du bygge komplekse baner, der bringer spændende rumdueller til live. Dette interaktive system fra Ravensburger giver timevis af kreativ underholdning og udfordrer både børn og voksne.

GraviTrax Star Wars Death Star Kuglebane koster lige nu 516 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 511 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 511 kr (09. maj 2026) og 538 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 516 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gravitrax Action-Set Death Star
516 kr
+ 39 kr fragt
Total: 555 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
GraviTrax Action-sæt Dødsstjernen
568 kr
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gravitrax Star Wars Death Star Kuglebane Action Sæt 201 Dele
690 kr
+ 40 kr fragt
Total: 730 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
GraviTrax Kuglebane Star Wars Action Set
715 kr
+ fri fragt
Total: 715 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
DesignShoppen favicon
DesignShoppen
Brætspil Ravensburger Gravitrax Star Wars Set
1.247 kr
+ fri fragt
Total: 1.247 kr
På lager
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Brætspil Ravensburger Gravitrax Star Wars Set
1.327 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.416 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Kuglebaner