Gram Vaskemaskine WDE 71814-92

Gram WDE 71814-92 er en frontbetjent vaskemaskine, der kan håndtere op til 8 kg tøj. Med en centrifugeringshastighed på 1400 omdrejninger pr. minut og en energiklasse A, sikrer den effektiv og miljøvenlig vask. Den er udstyret med programmer til uldtøj, sportstøj og hurtigvask, samt en anti-allergi funktion.

Gram Vaskemaskine WDE 71814-92 koster lige nu 4.599 kr. En stigning på 9,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.199 kr (17. april 2026) og 4.599 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.599 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Gram Vaskemaskine WDE 71814-92 5 Års Garanti ved registrering : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
4.599 kr
+ fri fragt
Total: 4.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Gram Vaskemaskine WDE71814-92
4.599 kr
+ fri fragt
Total: 4.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Gram Vaskemaskine WDE71814-92
4.599 kr
+ 43 kr fragt
Total: 4.642 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Gram Vaskemaskine WDE 71814-92
4.599 kr
+ 99 kr fragt
Total: 4.698 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gram WDE 71814-92 Frontbetjent vaskemaskine
6.199 kr
+ fri fragt
Total: 6.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: God Pris