GP Magnetic Safe 2-In-1 Trådløs Powerbank

GP Magnetic Safe 2-In-1 trådløs powerbank kombinerer opladning og mobilholder i én kompakt enhed. Med 5000mAh kapacitet og hurtigopladningsfunktion via PD, QC, FCP og AFC kan du oplade to enheder samtidigt, uanset hvor du er. Det foldbare stativ gør det nemt at placere og bruge din telefon, mens den oplades trådløst. Vejer kun 148g og ideel til rejser eller daglig brug.

GP Magnetic Safe 2-In-1 Trådløs Powerbank koster lige nu 308 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 294 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 294 kr (30. juni 2026) og 319 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 308 kr hos Proshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GP Powerbank Magnetic Safe 2-In-1 Wireless 5000mAh 5000 mAh
308 kr
+ 39 kr fragt
Total: 347 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
GP Magnetic Safe 2-in-1 Powerbank Wireless 5000mAh
314 kr
Total: 314 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BatteryStore & More favicon
BatteryStore & More
Trådløs powerbank / MagSafe powerbank / 5000mAh / USB-C
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
GP BATTERIES GP Magnetic Safe 2-in-1 trådløs powerbank 5000mAh 405206 Modsvarer: N/A
389 kr
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Gp Magnetisk 2-i-1 Trådløs Powerbank 5000mah 5000mah Antracitgrå
399 kr
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Gp Magnetisk 2-i-1 Trådløs Powerbank 5000mah 5000mah Antracitgrå
399 kr
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Newstuff.dk favicon
Newstuff.dk
GP Magnetic Safe 2-In-1 Trådløs 5000mAh Powerbank
477 kr
+ 39 kr fragt
Total: 516 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.8%

Specifikationer

Mærke: GP Lighting
Kategori: Elektronik
funktioner: Hurtigopladning, Trådløs oplader
type: Strømbank
type af trådløs opladning: Stativ