Govee TV Backlight 3 Lite

Govee TV Backlight 3 Lite er et LED-lysbånd, der monteres bag på dit tv og projicerer skærmens farver på væggen. Det medfølgende kamera med fisheye-korrektion aflæser tv-billedet i realtid og matcher farverne sektionsvis til lysbåndet. Styres nemt via Govee Home-appen eller stemmekommandoer med Alexa og Google Assistant. Passer til tv-skærme på 55–65 tommer.

Govee TV Backlight 3 Lite koster lige nu 544 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 527 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 527 kr (12. maj 2026) og 544 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 544 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Govee TV Backlight 3 Lite LED-lysbånd, til 55–65" tv-skærme
544 kr
Total: 544 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Govee TV Backlight 3 Lite H6099 Lysrem RGBICW
549 kr
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Govee Envisual TV Backlight 3 Lite
593 kr
Total: 593 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Govee TV Backlight 3 Lite H6099 Lysrem RGBICW
619 kr
+ fri fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Govee TV Baggrundsbelysning 3 Lite 55–65 tommer
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Govee TV Backlight 3 Lite
672 kr
+ 39 kr fragt
Total: 711 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Govee