Gori 606 Dækkende Træbeskyttelse Kulsort 5 L

Bedste pris
Stabil pris
629kr
799 krSPAR 21%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Gori 606 Dækkende Træbeskyttelse beskytter effektivt dit udendørs træværk mod vind og vejr. Denne vandbaserede maling er ideel til facader, gavle og udhæng, og den er særligt velegnet til slidt og ældre træværk. Med dens høje indtrængningsevne sikrer den en robust og langvarig beskyttelse.

Gori 606 Dækkende Træbeskyttelse Kulsort 5 L koster lige nu 629 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 629 kr (08. april 2026) og 629 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 629 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dyrup Gori 606 Træbeskyttelse Dækkende Kulsort 5,0lt
629 kr
+ 49 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Mal og Spar favicon
Mal og Spar
GORI Dækkende Træbeskyttelse Træfacader 606 5 liter Kulsort
698 kr
+ 79 kr fragt
Total: 777 kr
På lager
Køb nu
BNFarver.dk favicon
BNFarver.dk
Gori 606 dækkende vandig 5 L kulsort
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: GORI
Kategori: Beskyttende påførings- og tætningsmidler