Gori 506 Transparent Teak 5L

Bedste pris
Stabil pris
629kr
699 krSPAR 10%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Gori 506 transparent træbeskyttelse er ideel til udendørs træværk som facader, gavle og hegn. Produktet trænger dybt ind i træet og beskytter mod skimmel. Den smuds- og vandafvisende overflade sikres med Teflon, hvilket forlænger holdbarheden.

Gori 506 Transparent Teak 5L koster lige nu 629 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 629 kr (08. april 2026) og 629 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 629 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dyrup Gori 506 Træbeskyttelse Transparent Teak 5,0 liter
629 kr
+ 49 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BNFarver.dk favicon
BNFarver.dk
Gori 506 transparent 5 L teak
698 kr
+ fri fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Mal og Spar favicon
Mal og Spar
GORI Transparent Træbeskyttelse Træfacader 506 5 Liter 5 liter Teak
699 kr
+ 79 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: GORI
Kategori: Beskyttende påførings- og tætningsmidler