Gorenje GEC6A40WD

Bedste pris
Stabil pris
3.999kr
4.542 krSPAR 12%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Gorenje GEC6A40WD er et elegant glaskeramisk komfur, der kombinerer stilfuldt design med funktionalitet. Perfekt til dem, der ønsker effektiv madlavning med præcis temperaturkontrol. Det robuste design gør det ideelt til hverdagsbrug i ethvert køkken.

Gorenje GEC6A40WD koster lige nu 3.999 kr. En stigning på 10,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.634 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.634 kr (16. marts 2026) og 4.542 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.999 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Gorenje Keramisk Komfur GEC6A40WD : Erling Christensen Møbler
3.999 kr
+ fri fragt
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gorenje GEC6A40WD Glaskeramisk komfur
4.542 kr
+ fri fragt
Total: 4.542 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gorenje
Kategori: Komfurer