Gorenje FN619EABK6

4.1 (27 anmeldelser)
Gorenje FN619EABK6
Bedste pris
Stabil pris
4.599kr
7.322 krSPAR 37%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Gorenje FN619EABK6 er et stilfuldt fritstående fryseskab, designet til det moderne køkken. Det tilbyder avanceret GardenFresh teknologi, der sikrer optimal opbevaring og friskhed af dine fødevarer. Perfekt til familier, der ønsker effektive opbevaringsløsninger.

Gorenje FN619EABK6 koster lige nu 4.599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 37,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 7.322 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.599 kr (15. maj 2026) og 7.322 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.599 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Gorenje Fryseskab FN619EABK6 : Erling Christensen Møbler
4.599 kr
+ fri fragt
Total: 4.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gorenje FN619EABK6 Fritstående fryseskab
7.322 kr
+ fri fragt
Total: 7.322 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gorenje
Kategori: Frysere