GoPro MAX 360

GoPro MAX 360 er et actionkamera, der kombinerer klassisk GoPro-funktionalitet med kreativ frihed. Kameraet giver mulighed for at optage i 360 grader og tilbyder videostabilisering samt 1080p live streaming. Med nye softwarefunktioner som cloud-redigering, avanceret objektsporing og CameraFX kan du skabe dynamiske og filmiske optagelser, ideelt til sport og fritidsaktiviteter.

GoPro MAX 360 koster lige nu 2.961 kr. En stigning på 6,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.779 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.779 kr (09. maj 2026) og 3.149 kr (01. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.961 kr hos Cykelpartner.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
GoPro MAX 360 5.6K Actionkamera Sort
2.961 kr
+ fri fragt
Total: 2.961 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
GoPro MAX 360 (2025)
3.149 kr
Total: 3.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GoPro MAX 360 (2025)
3.149 kr
+ fri fragt
Total: 3.149 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gopro Max 360 Camera
3.930 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.970 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
GoPro MAX 360, 6K Ultra HD, 18 MP,
4.439 kr
+ fri fragt
Total: 4.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gopro