GoPro HERO13 Black Creator Edition

4.7 (4 anmeldelser)

Oplev skaberkraften med GoPro HERO13 Black Creator Edition. Optag i imponerende 5.3K ved 60 fps og få knivskarpe billeder med 27 MP. Perfekt til vlogging, film og livestreaming med let håndtering.

GoPro HERO13 Black Creator Edition koster lige nu 4.985 kr. En stigning på 14,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.357 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.357 kr (16. april 2026) og 4.985 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.985 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
GoPro HERO13 Creator Edition 5.3K Actionkamera Sort
4.985 kr
+ fri fragt
Total: 4.985 kr
På lager
Leveringstid: Udgået
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
GoPro HERO13 Black Creator Edition
5.289 kr
Total: 5.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GoPro HERO13 Black Creator-Udgave
5.289 kr
+ fri fragt
Total: 5.289 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Gopro Hero 13 Sort Creator Edition
5.299 kr
Total: 5.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Gopro Hero13 Black Creator Edition
5.299 kr
Total: 5.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Gopro Hero13 Black Creator Edition
5.299 kr
Total: 5.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
GoPro HERO13 Black Creator Edition
5.913 kr
Total: 5.913 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
GoPro HERO13 Black Creator Edition 5.3K Action-kamera
6.039 kr
+ fri fragt
Total: 6.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gopro Hero13 Sort Creator Edition
6.210 kr
+ 40 kr fragt
Total: 6.250 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.2%

Specifikationer

Mærke: Gopro
Kategori: Videokameraer