GoPro HERO13 Black

4.8 (3 anmeldelser)

GoPro HERO13 Black er det ultimative actionkamera til eventyrere. Med imponerende 5.3K videokvalitet og avanceret billedstabilisering tager du skarpe og stabile billeder. Det robuste design og det større batteri, der muliggør op til to en halv times optagelse, gør det til en uundværlig følgesvend under ekstreme forhold.

GoPro HERO13 Black koster lige nu 3.042 kr. En stigning på 3,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.938 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.938 kr (02. marts 2026) og 3.293 kr (18. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.042 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
GoPro HERO13 Black Sort
3.042 kr
Total: 3.042 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
GoPro HERO13 Black Accessory BUNDLE
3.050 kr
+ fri fragt
Total: 3.050 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Gopro Hero13 Black + Accessories Bundle
3.649 kr
Total: 3.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
GoPro HERO13 Black Sort
3.679 kr
+ fri fragt
Total: 3.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
GoPro HERO13 sort tilbehørspakke
3.762 kr
Total: 3.762 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
GoPro HERO13 Tilbehørspakke 5.3K Actionkamera Sort
3.989 kr
+ fri fragt
Total: 3.989 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
GoPro HERO13 Black Accessory Bundle
3.989 kr
Total: 3.989 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GoPro HERO13 Black Accessory Bundle
3.989 kr
+ fri fragt
Total: 3.989 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Gopro HERO13 Black tilbehørspakke
3.999 kr
Total: 3.999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Gopro Hero13 Black + Accessories Bundle
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gopro Hero13 Sort Tilbehørspakke
4.780 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.820 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gopro
Kategori: Videokameraer
automatiske fokuspunkter: Punkter: 3
kameradybde: 33,02 mm
kamerahøjde: 50,8 mm
yderligere funktioner: Indbygget højttaler