GoPro HERO13 Black

4.6 (4 anmeldelser)

GoPro HERO13 Black er et actionkamera, der optager video i op til 5.3K ved 60 fps og tager fotos med 27,6 MP. Kameraet understøtter Wi-Fi og Bluetooth 5.3 LE op til 10 meter. Det er kompatibelt med nye HB-serie objektiver, som giver flere optagelsesmuligheder, herunder fordybende POV-optagelser og bevægelsessløring med ND-filtre. Kameraet tilbyder funktioner som TimeWarp, Star Trails og RAW Burst.

GoPro HERO13 Black koster lige nu 3.156 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.030 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.030 kr (13. maj 2026) og 3.156 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.156 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
GoPro HERO13 Black Sort
3.156 kr
Total: 3.156 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
GoPro HERO13 Black Accessory BUNDLE
3.536 kr
+ fri fragt
Total: 3.536 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
GoPro HERO13 sort tilbehørspakke
3.780 kr
Total: 3.780 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
GoPro HERO13 Black Sort
3.869 kr
+ fri fragt
Total: 3.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
GoPro HERO13 Tilbehørspakke 5.3K Actionkamera Sort
3.989 kr
+ fri fragt
Total: 3.989 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
GoPro HERO13 Black Accessory Bundle
3.989 kr
Total: 3.989 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GoPro HERO13 Black Accessory Bundle
3.989 kr
+ fri fragt
Total: 3.989 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Gopro Hero13 Black + Accessories Bundle
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gopro Hero13 Sort Tilbehørspakke
4.920 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.960 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Sportskamera GoPro CHDRB-131-RW Sort
5.485 kr
+ 449 kr fragt
Total: 5.934 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gopro
Kategori: Videokameraer