GoPro HERO13 Black

4.7 (4 anmeldelser)
GoPro HERO13 Black
Bedste pris
Stabil pris
2.368kr
4.700 krSPAR 50%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

GoPro HERO13 Black er et actionkamera designet til eventyrlystne sjæle. Kameraet skyder fantastiske 5.3K videoer og tager skarpe 27MP billeder. Med sin robuste konstruktion og trådløse forbindelsesmuligheder kan det klare de hårdeste forhold og fange hvert eneste øjeblik af dine oplevelser.

GoPro HERO13 Black koster lige nu 2.368 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.525 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.368 kr (30. april 2026) og 2.525 kr (19. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.368 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
GoPro HERO 13 Black Action-kamera 5.3K
2.368 kr
Total: 2.368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
GoPro HERO13 Black Sort
2.865 kr
+ fri fragt
Total: 2.865 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
GoPro HERO13 5.3K Actionkamera Sort
2.998 kr
+ fri fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: Udgået
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
GoPro HERO13 sort actionkamera
3.070 kr
Total: 3.070 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
GoPro HERO12 Black
3.149 kr
+ fri fragt
Total: 3.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Gopro HERO 13 Sort
3.589 kr
Total: 3.589 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
GoPro HERO13 Black
3.589 kr
Total: 3.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GoPro HERO13 Black
3.589 kr
+ fri fragt
Total: 3.589 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Gopro Hero13 Black
3.599 kr
Total: 3.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Gopro Hero13 Black
3.599 kr
Total: 3.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Sportskamera GoPro HERO13 Sort
4.671 kr
+ 249 kr fragt
Total: 4.920 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gopro Hero13 Sort Action Kamera
4.700 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gopro
Kategori: Videokameraer