Google TV Streamer 4K

Bedste pris
Stabil pris
828kr
1.549 krSPAR 47%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Google TV Streamer 4K tilbyder en ekstraordinær seeroplevelse med krystalklar 4K-opløsning, HDR og Dolby Atmos lyd. Oplev dine yndlingsfilm og serier fra populære streamingtjenester i en kompakt og elegant enhed.

Google TV Streamer 4K koster lige nu 828 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 828 kr (16. april 2026) og 828 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 828 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Google TV Streamer (4K) Hvid
828 kr
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Google TV-streamer 4K Bundle
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Google TV Streamer -medieafspiller
993 kr
Total: 993 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Google TV Streamer 4K UHD & Smart Home-styring
1.015 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.064 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Google Tv Streamer 4k
1.130 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.170 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Google TV Streamer White 4K
1.549 kr
+ fri fragt
Total: 1.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Google
Kategori: Hjemmebiografafspillere