Google Pixel 9A

4.7 (2 anmeldelser)

Google Pixel 9A er en stilren smartphone med 6,3'' pOLED skærm, der leverer skarpe billeder med 120Hz opdatering. Med dens 5G-forbindelse og 256GB lagerplads kan du nyde lynhurtig ydelse og masser af plads til apps og medier. De to bagkameraer på 48MP og 13MP samt et 13MP frontkamera sikrer smukke billeder og videoer.

Google Pixel 9A koster lige nu 4.104 kr. En stigning på 24,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.299 kr (16. april 2026) og 4.104 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.104 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Google Pixel 9A 6.3" 256GB Obsidian
4.104 kr
Total: 4.104 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Google Pixel 9a 5G
4.903 kr
+ fri fragt
Total: 4.903 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Google Pixel 9a 256GB
5.099 kr
Total: 5.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Google Pixel 9a 256GB/8GB Obsidian
5.099 kr
+ fri fragt
Total: 5.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Google Pixel 9a 256gb Sort
5.249 kr
Total: 5.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Google Pixel 9a 256gb Sort
5.249 kr
Total: 5.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Google Pixel 9A 6.3 256GB Obsidian
6.229 kr
+ fri fragt
Total: 6.229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Google
Kategori: Mobiltelefoner