Google Pixel 9a

4.7 (2 anmeldelser)

Oplev Google Pixel 9a med en 6.3'' pOLED skærm og 120Hz opdateringshastighed. Udstyret med en kraftfuld dual-kamera opsætning på 48 MP og 13 MP, sikrer denne 5G-kompatible smartphone skarpe billeder og videoer. Med 128GB lagerplads og 8GB RAM, er der rigelig plads til dine apps og mediefiler.

Google Pixel 9a koster lige nu 3.059 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.920 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.920 kr (30. april 2026) og 3.108 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.059 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Google Pixel 9A 6.3" 128GB Iris
3.059 kr
Total: 3.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Google Pixel 9a 5G
3.883 kr
+ fri fragt
Total: 3.883 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Google Pixel 9a 128GB (iris)
4.299 kr
Total: 4.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Google Pixel 9a 128GB/8GB Iris
4.299 kr
+ fri fragt
Total: 4.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Google Pixel 9a 128GB Purple
5.230 kr
+ fri fragt
Total: 5.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Google
Kategori: Mobiltelefoner