Google Pixel 9A

4.7 (2 anmeldelser)

Oplev den nye Google Pixel 9A med imponerende 6,3-tommer pOLED display og 5G support. Denne smartphone har 128 GB lagerplads og et dobbelt bagkamera med 48 MP og 13 MP, perfekt til at tage fantastiske fotos. Med 8 GB RAM sikrer Pixel 9A en glidende brugeroplevelse, ideel til både arbejde og underholdning.

Google Pixel 9A koster lige nu 3.066 kr. En stigning på 9,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.799 kr (19. juni 2026) og 3.066 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.066 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Google Pixel 9A 6.3" 128GB Porcelæn
3.066 kr
Total: 3.066 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Google Pixel 9a 5G
4.298 kr
+ fri fragt
Total: 4.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Google Pixel 9a 128GB
4.299 kr
Total: 4.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Google Pixel 9a 128GB/8GB Porcelain
4.299 kr
+ fri fragt
Total: 4.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Google Pixel 9a 128gb Grå
4.499 kr
Total: 4.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Google Pixel 9a 128gb Grå
4.499 kr
Total: 4.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Google Pixel 9a 128GB Beige
5.230 kr
+ fri fragt
Total: 5.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Google
Kategori: Mobiltelefoner