Google Pixel 9

4.6 (1 anmeldelse)
Google Pixel 9
Bedste pris
Stabil pris
3.573kr
6.999 krSPAR 49%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Google Pixel 9 er en kraftfuld smartphone designet til den moderne bruger. Med sin 6.3" OLED-skærm og dual-SIM-funktionalitet, kan du nyde indhold i høj opløsning. Den imponerende billedkvalitet stammer fra de to bagkameraer på 50 MP og 48 MP, og den kraftfulde processor sikrer en flydende oplevelse.

Google Pixel 9 koster lige nu 3.573 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.573 kr (16. april 2026) og 3.573 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.573 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Google Pixel 9 6.3" 128GB Wintergreen
3.573 kr
Total: 3.573 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Google Pixel 9 5G
4.999 kr
+ fri fragt
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Google Pixel 9 128GB Wintergreen 16cm 63 OLED Display Android 14 Pixel UI 50MP Dua
6.715 kr
+ fri fragt
Total: 6.715 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Google Pixel 9 128GB/12GB Wintergreen
6.999 kr
+ fri fragt
Total: 6.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Google
Kategori: Mobiltelefoner
batterikapacitet: 4.700 mAh
bredbåndsgeneration: 5G
husets materiale: Glas, Satinaluminium
kameralyskilde: LED-lys