Google Pixel 10a

4.7 (517 anmeldelser)
Google Pixel 10a
Bedste pris
Stabil pris
3.776kr
5.099 krSPAR 26%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Google Pixel 10a er en 5G smartphone med en 6,3" pOLED-skærm, der leverer skarpe billeder med en opløsning på 2424 x 1080 pixels og op til 120 Hz opdateringshastighed. Telefonen har 256 GB intern hukommelse, 8 GB RAM og et dobbelt bagkamera med 48 MP hovedkamera og 13 MP ultravidvinkel. Den drives af Google Tensor G4-processoren og understøtter dual-SIM (nanoSIM + eSIM).

Google Pixel 10a koster lige nu 3.776 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.776 kr (09. maj 2026) og 3.776 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.776 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Google Pixel 10a 256gb Sort
3.776 kr
Total: 3.776 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Google Pixel 10a 5G
4.098 kr
+ fri fragt
Total: 4.098 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Google Pixel 10a 6.3" 6.3" 256 GB 256 GB Sort Sort
4.207 kr
Total: 4.207 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Google Pixel 10a 6.3 6.3 256 GB 256 GB Sort Sort
4.869 kr
+ fri fragt
Total: 4.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Google Pixel 10a 256GB
5.099 kr
Total: 5.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Google Pixel 10a 256GB/8GB Obsidian
5.099 kr
+ fri fragt
Total: 5.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Google
Kategori: Mobiltelefoner