Google Pixel 10a

4.7 (517 anmeldelser)

Google Pixel 10a er en 5G smartphone med 6,3" pOLED-skærm og 120 Hz opdateringshastighed. Den leveres med 128 GB intern hukommelse, 8 GB RAM og et dobbelt bagkamera på 48 MP og 13 MP samt et 13 MP frontkamera. Telefonen har dual-SIM og drives af Google Tensor G4-processoren. Farven er lavendel.

Google Pixel 10a koster lige nu 3.124 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.999 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.999 kr (23. juni 2026) og 3.124 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.124 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Google Pixel 10a 128gb Lavendel
3.124 kr
Total: 3.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Google Pixel 10a 5G
3.464 kr
+ fri fragt
Total: 3.464 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Google Pixel 10a 6.3" 128 GB Lavendel
3.473 kr
Total: 3.473 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Google Pixel 10a 6.3 128 GB Lavendel
4.019 kr
+ fri fragt
Total: 4.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Google Pixel 10a 128GB/8GB Lavender
4.299 kr
+ fri fragt
Total: 4.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Google
Kategori: Mobiltelefoner