Google Nest Wifi Pro 6E 3-pakke

Google Nest Wifi Pro 6E 3-pakke giver dig en avanceret mesh-netværksløsning med Wi-Fi 6E-teknologi. Dette system leverer op til 4200 Mb/s hastighed og dækker op til 320 m², hvilket sikrer hurtig og stabil internetforbindelse i hele hjemmet. Nem installation via Google Home-appen gør opsætningen enkel og problemfri.

Google Nest Wifi Pro 6E 3-pakke koster lige nu 2.962 kr. En stigning på 7,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.758 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.758 kr (03. maj 2026) og 2.989 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.962 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Google Nest Wifi Pro 6E 3-pak
2.962 kr
+ fri fragt
Total: 2.962 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Google Nest Wifi Pro AXE4200 3-pakke
2.989 kr
Total: 2.989 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Google Nest Wifi Pro Mesh Router 3-pak
3.110 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.150 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Google Nest Wifi Pro Tri-band Router Hvid 3-pak
3.186 kr
Total: 3.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Google Nest Wifi Pro Tri-band Router Hvid 3-pak
3.186 kr
Total: 3.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Google Nest WiFi Pro 3 pack
3.190 kr
Total: 3.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Google Nest WiFi Pro WiFi 6E -Mesh-järjestelmä, 3-pack
3.195 kr
Total: 3.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Google Nest WiFi Pro, 3 stk. Routere
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Google Nest Wifi Pro 6E 3-pak
3.829 kr
+ fri fragt
Total: 3.829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Google
Kategori: Broer og routere