Google Nest Cam 2-pack

4.0 (3 anmeldelser)

Google Nest Cam 2-pack giver dig fleksibilitet med batteridrevne sikkerhedskameraer, der kan placeres både udendørs og indendørs. Med en opløsning på 1920 x 1080 sikrer de klare billeder dag og nat. Kameraerne er vejrbestandige og nemme at montere, hvilket gør dem ideelle til ethvert hjem.

Google Nest Cam 2-pack koster lige nu 2.230 kr. En stigning på 2,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.179 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.179 kr (16. april 2026) og 2.230 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.230 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Google Nest Cam Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 1920 x 1080
2.230 kr
Total: 2.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Google Nest Cam Batteridrevet Udendørs/Indendørs Sikkerhedskamera 2-Pak
2.438 kr
+ fri fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Google Nest Cam Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 1920 x 1080
2.629 kr
+ fri fragt
Total: 2.629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Google Nest Cam Outdoor + Indoor 2-pak
2.860 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.900 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Google Nest Cam 2-pack Hvid
2.863 kr
Total: 2.863 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Google Nest Cam 2-pack Hvid
2.863 kr
Total: 2.863 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Google Nest Cam 2PK
2.899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.948 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Google Nest Cam 2PK
2.906 kr
Total: 2.906 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.3%

Specifikationer

Mærke: Google
Kategori: Overvågningskameraer