Google Nest Cam

Google Nest Cam er et alsidigt trådløst sikkerhedskamera, der kan bruges både indendørs og udendørs. Med en opløsning på 1920 x 1080 pixels sikrer det skarpe og klare billeder dag og nat. Kameraet er vejrbestandigt og kan nemt monteres, hvor der er behov for overvågning. Det integrerede lydsystem gør det muligt at høre, hvad der sker i realtid, mens det avancerede detektionssystem kan skelne mellem personer, dyr og køretøjer.

Google Nest Cam koster lige nu 1.274 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.237 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.237 kr (22. april 2026) og 1.274 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.274 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Google Nest Cam Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 1920 x 1080
1.274 kr
Total: 1.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Google Nest Cam Batteridrevet Udendørs/Indendørs Sikkerhedskamera
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Google Nest Trådløs overvågningskamera
1.449 kr
Total: 1.449 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Google Nest Cam
1.466 kr
Total: 1.466 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Google Nest Cam Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 1920 X 1080 Pixel Bord/væg
1.524 kr
Total: 1.524 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Google Nest Cam Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 1920 X 1080 Pixel Bord/væg
1.524 kr
Total: 1.524 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Google Nest Cam Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 1920 x 1080
1.569 kr
+ fri fragt
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Google Nest Cam Indendørs Og Udendørs
1.700 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
RobotterOnline.dk favicon
RobotterOnline.dk
Google Nest Cam Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 1920 x 1080
1.769 kr
+ fri fragt
Total: 1.769 kr
På lager
Leveringstid: 1-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Google
Kategori: Overvågningskameraer