Goobay Pro TV Wall Mount Fullmotion

Bedste pris
Stabil pris
425kr
859 krSPAR 51%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Goobay Pro TV Wall Mount Fullmotion er den perfekte løsning til din hjemmebio. Dette vægbeslag passer til tv-apparater fra 37 til 70 tommer og kan bære op til 60 kg. Det fuldt bevægelige design giver dig fleksibilitet til at justere din skærm i alle vinkler for den optimale seeroplevelse.

Goobay Pro TV Wall Mount Fullmotion koster lige nu 425 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 425 kr (01. marts 2026) og 425 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 425 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Pro TV Wall Mount Pro Fullmotion (L) - 60kg
425 kr
Total: 425 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Goobay TV vægbeslag Pro FULLMOTION til tv-apparater fra 37 til 70 tommer , fuldt bevægeligt op til 60 kg
459 kr
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pro TV wall mount FULLMOTION black Maks Maks størrelse
600 kr
+ 39 kr fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Pro TV Wall Mount Pro Fullmotion 60kg
859 kr
+ fri fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: GooBay
Kategori: TV reservedele og tilbehør