Global XTS4300-3 3F Strømskinne

Bedste pris
Stabil pris
346kr
476 krSPAR 27%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Global XTS4300-3 Strømskinne er den ideelle løsning for dig der ønsker en fleksibel og stilfuld belysning. Denne 3-fasede skinnesystem på 3 meter giver dig mulighed for at tilpasse belysningen til ethvert rum. Det enkle, hvide design sikrer et diskret og moderne udtryk i dit hjem.

Global XTS4300-3 3F Strømskinne koster lige nu 346 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 346 kr (12. april 2026) og 346 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 346 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
GLOBAL trac pro 3-faset 3 meter lysskinne , hvid
346 kr
+ 99 kr fragt
Total: 445 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GLOBAL SKINNE XTS 4300-3 3F 3M HV
378 kr
+ 78 kr fragt
Total: 456 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Global 3F strømskinne, hvid, 3 meter
379 kr
+ 499 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Global Skinne Xts 4300-3 3F 3M Hv
393 kr
+ 64 kr fragt
Total: 457 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Global 3F strømskinne, hvid, 3 meter
409 kr
+ 499 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Global 3F strømskinne, hvid, 3 meter
409 kr
+ 499 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Global 3F strømskinne, hvid, 3 meter
419 kr
+ 499 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Global 3F strømskinne, hvid, 3 meter
439 kr
+ 499 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Global 3F Skinne 3M XTS4300-3 hvid
476 kr
+ 165 kr fragt
Total: 641 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Solar Light
Kategori: Fotoalbum