Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge 50ml

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge er en fortryllende duft til kvinder, der kombinerer varme krydderier med sensuelle blomster noter. Den intense komposition fremhæver din mystiske og sofistikerede side, perfekt til både hverdagsbrug og særlige lejligheder.

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge 50ml koster lige nu 509 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (12. april 2026) og 549 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 509 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Givenchy LInterdit Eau de Parfum 30 ml
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Hobbix favicon
Hobbix
Givenchy eau de parfum rouge l'interdit 50ml
549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Givenchy LInterdit Rouge Edp Spray 50 ml
606 kr
Total: 606 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Givenchy LInterdit Eau de Parfum Rouge 50 ml
629 kr
+ 79 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.0%

Specifikationer

Kategori: Parfume og eau de cologne