Giorgio Armani Sí Passione Red Musk Eau de Parfum 30 ml

4.7 (1 anmeldelse)

Giorgio Armani Sí Passione Red Musk Eau de Parfum forkæler dine sanser med en intens og forførende duft. Denne parfume kombinerer elegante blomster- og musknoter, der efterlader et varigt indtryk. Med en praktisk 30 ml flaske er den perfekt til både hverdagsbrug og særlige lejligheder.

Giorgio Armani Sí Passione Red Musk Eau de Parfum 30 ml koster lige nu 490 kr. En stigning på 16,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 421 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 421 kr (01. marts 2026) og 490 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 490 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Giorgio Armani Si Passione Red Musk EDP 30 ml
490 kr
+ fri fragt
Total: 490 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Giorgio Armani Sí Passione Red Musk Eau de Parfum 30 ml
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Armani Sì Passione Eau De Parfum Red Musk 30ml
591 kr
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Giorgio Armani Si Passione Red Musk Eau De Parfum 30 ml
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Giorgio Armani
Kategori: Parfume og eau de cologne