Giorgio Armani Sì Passione Red Musk

Giorgio Armani Sì Passione Red Musk Eau de Parfum er en floral-amberagtig frugtagtig duft, der fejrer lidenskab og selvsikker femininitet. Denne parfume er skabt til kvinder, der følger deres hjerte og lever livet fuldt ud. Oplev en intens og sanselig duft, der vækker sanserne og understreger din personlighed.

Giorgio Armani Sì Passione Red Musk koster lige nu 877 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 875 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 875 kr (04. juli 2026) og 1.095 kr (20. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 877 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk Eau De Parfum 100 ml
877 kr
+ 39 kr fragt
Total: 916 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Giorgio Armani Si Passione Red Musk EDP 100 ml
916 kr
+ fri fragt
Total: 916 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 100 ml
1.095 kr
+ fri fragt
Total: 1.095 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Armani Sì Passione Eau De Parfum Red Musk 100ml
1.145 kr
Total: 1.145 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Giorgio Armani Si Passione Red Musk Edp 100 Ml
1.240 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.280 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Giorgio Armani
Kategori: Parfume og eau de cologne