Giorgio Armani Sì Passione Eau de Parfum Intense 50 ml

Giorgio Armani Sì Passione Eau de Parfum Intense er en sensuel og kraftfuld duft til kvinder. Med sine rige aromaer udsender denne parfume en uimodståelig styrke og lidenskab. Perfekt til både hverdag og specielle lejligheder, tilføjer den en sofistikeret elegance til enhver kvinde.

Giorgio Armani Sì Passione Eau de Parfum Intense 50 ml koster lige nu 799 kr. En stigning på 13,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 702 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 702 kr (15. marts 2026) og 875 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Giorgio Armani Si Passione EDP Intense 50 ml
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Giorgio Armani Sí Passione Eau de Parfum Intense 50 ml
875 kr
+ fri fragt
Total: 875 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Armani Sì Passione Eau De Parfum Intense 50ml
943 kr
Total: 943 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Giorgio Armani Si Passione Eau De Parfum Intense 50 ml
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.5%

Specifikationer

Mærke: Giorgio Armani
Kategori: Parfume og eau de cologne