Giorgio Armani Si Passione Eau de Parfum Intense 30 ml

Bedste pris
Faldet 2.1%
463kr
725 krSPAR 36%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Giorgio Armani Si Passione Eau de Parfum Intense er en dristig duft for kvinder, der ønsker at udtrykke deres indre passion. Denne intense parfume byder på en blomstrende kombination af noter, perfekt til både dag- og aftenbrug. Med sin elegant designede flakon bliver den en smuk tilføjelse til din parfumesamling.

Giorgio Armani Si Passione Eau de Parfum Intense 30 ml koster lige nu 463 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 490 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 463 kr (30. juni 2026) og 490 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 463 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Giorgio Armani Armani Si Passione Intense Edp Spray
463 kr
+ 39 kr fragt
Total: 502 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Armani Si Passione Intense Edp Spray 30 ml
525 kr
Total: 525 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Giorgio Armani Si Passione EDP Intense 30 ml
538 kr
+ fri fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Armani Sì Passione Eau De Parfum Intense 30ml
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Giorgio Armani Sí Passione Eau de Parfum Intense 30 ml
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Giorgio Armani Si Passione Eau De Parfum Intense 30 ml
725 kr
+ fri fragt
Total: 725 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.1%

Specifikationer

Mærke: Giorgio Armani
Kategori: Parfume og eau de cologne