Giorgio Armani Sì Passione 50 ml

Giorgio Armani Sì Passione er en forførende Eau de Parfum, der kombinerer frugtige noter af pære og solbær med et floralt hjerte af jasmin og rose. Basen af vanilje og cedertræ tilføjer varme, hvilket gør denne duft perfekt til den selvsikre kvinde, der ønsker at udstråle styrke og lidenskab.

Giorgio Armani Sì Passione 50 ml koster lige nu 555 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 545 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 545 kr (25. april 2026) og 602 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 555 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Giorgio Armani Si Passione 50 ml
555 kr
+ 39 kr fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Armani Si Passione Edp 50ml
602 kr
Total: 602 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Dameparfume Armani Sí Passione EDP 50 ml
639 kr
+ 109 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Giorgio Armani Si Passione EDP 50 ml
657 kr
+ fri fragt
Total: 657 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Giorgio Armani Dameparfume Sí Passione Edp 50 Ml
780 kr
+ 40 kr fragt
Total: 820 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Giorgio Armani Armani Sí Passione 50 ml
789 kr
+ fri fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Armani Sì Passione Eau De Parfum 50ml
850 kr
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Armani Si Passione Edp 50ml
879 kr
Total: 879 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Giorgio Armani Si Passione Eau De Parfum 50 ml
950 kr
+ fri fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.8%

Specifikationer

Mærke: Giorgio Armani
Kategori: Parfume og eau de cologne